Profesori

PaedDr. Beáta Nociarová

 Naša triedna profka, zároveň nás aj učí slovenský jazyk.

—————

Erika Kanyicsková

Pred inšpekciou: "Decká, pred inšpekciou si nesmiete nič zabudnúť, tabuľa bude umytá, krieda pripravená, lavice vyrovnané, všetky tašky zavesené, ceruzky zastrúhané a všetci budú mať zaviazané šnúrky na topánkach. Slovíčka budete mať opísané do konca lekcie..."

—————

PaedDr. Jana Pipíšková

Táto profesorka učí Anglický jazyk 2.Skupinu. Že vraj v poho.

—————

Mgr. Beata Svetlíková

 "Buenos díáááás, sentáááámos...! Mirkááá, que tááál?..." Jej obľúbená fráza na začiatku každej španjelčiny. Ale je to pohodová profka, mám rada. Neviem ako vy. 

—————

PaedDr. Tünde Rosová

 Všetci, ktorých táto pani profesorka učí hovoria, že je to veľmi milá a pohodová profesorka. Aj ja si to myslím :):) 

—————

Mgr. Henrieta Babeková

Profesorka Babeková učí 2.Skupinu Nemeckojazykovú :) Istí ľudia (schválne nepovieme kto) ju volajú aj názvom mäsožravej ryby, alebo dokonca aj mäsožravého obojživelníka. Redakcia nezodpovedá za uvedený obsah, my len citujeme.  

—————

Ing. Marián Otruba

Profesor Otruba je náš nový matikár a tak sa všetci modlíme, aby sme dohnali všetky zameškané učivá. Zároveň nás učí aj Informatiku :)

—————

Mgr. Zuzana Oroszová

Mgr. Zuzana Oroszová
Túto profku máme radi pre jej humor pri vyučovaní, super spôsob vyučovania. Takisto je aj veľmi impulsiva, Cyril si pamätá :) 

—————

Mgr. Jana Dreninová

Mgr. Jana Dreninová
Naša milovaná geografia :) Čo viac dodať...Stereotypná, miestami zaujímavá... ved to poznáte :):)

—————

Ing. Ľudovít Kubica

Ing. Ľudovít Kubica
 "Ale detičky, to takto nejde! Zošit sa nepožičiava, len sa ofotí učivo, ktoré nepotrebujete a je to! A nehovorte mi, že nemáte so sebou 6 centov! Nie je moja povinnosť, aby som vám toto toleroval! Takto by som ja potom mohol dávať dve päťky, tomu..." Poznáte to.

—————